CO VÁM NABÍZÍM

AUTOPOLEPY  /  REKLAMNÍ PANELY  /  INFOPANELY  /  REKLAMNÍ TEXTIL /  SAMOLEPKY /

BANNEROVÉ PLACHTY  /  BUTTONY  /  LOGA  /  DOMOVNÍ ČÍSLA  SMĚRNÍK/  DVEŘNÍ ŠTÍTKY

LUMINISCENČNÍ ZNAČENÍ  /  DĚROVANÉ OKENNÍ FÓLIE  MAGNETICKÉ FÓLIE


PÁR UKÁZEK PRO PŘEDSTAVU ...


AUTOPOLEPY

REKLAMNÍ PANELY

INFOPANELY

REKLAMNÍ TEXTIL

BANNEROVÉ PLACHTY

VÝLOHY

BUTTONY -  ŠPENDLÍK  /  MAGNET

LOGA

DOMOVNÍ ČÍSLA

SMĚRNÍKY

DĚROVANÉ OKENNÍ FÓLIE

LUMINISCENČNÍ ZNAČENÍ

MAGNETICKÉ FÓLIE


JAKOU ZVOLIT FÓLII

Pro konkrétní zakázku je třeba vybrat správnou fólii. Fólie se zdaleka neliší jen barvou a cenou :-). Proto by vám mohly při výběru pomoci níže popsané typy a vlastnosti fólií.

LITÉ FÓLIE

Lité fólie jsou sice dražší, ale rozdíl v ceně se vám vyplatí protože jsou stabilní a nedochází k jejich smršťování. Lité fólie jsou zpravidla tenší a měkčí, snáze se řežou a aplikují. Lité fólie jsou vhodné na nepravidelný podklad, například na povrch s nýty. Díky tomu jsou optimálním řešením pro skutečně extrémní aplikace v exteriéru. Lité fólie patří k oblíbeným, kvůli snadné manipulaci a špičkové kvalitě.


VÁLCOVANÉ FÓLIE

Tyto fólie představují rozumné řešení pro situace s méně náročnými podmínkami. Existují dva typy válcovaných fólií - polymerické a monomerické.


POLYMERICKÉ FÓLIE

Obsahují příměs polymerů, která omezuje smršťování fólií. Tyto fólie jsou pro aplikace v exteriéru vhodnější než fólie monomerické. Nejsou však vhodné pro aplikace na nepravidelné povrchy, kde naopak plní svůj účel lité fólie. U méně náročných zakázek pro exteriéry však polymerické fólie představují reálnou alternativu.

MONOMERICKÉ FÓLIE

Cenou nejpříznivější vinylová fólie je monomerická válcovaná fólie. Tyto fólie nejsou vůbec vhodné pro náročné aplikace v exteriérech. Monomerická fólie není stabilní, smrskne se a objeví se adhesivní vrstva pod fólií. Na tuto vrstvu se nalepí nečistoty, které budou zřetelně vidět jako lepkavý černý obrys kolem písmen a dalších prvků. Nakonec se vinylová fólie začne vlnit a odlupovat. Monomerické fólie jsou tedy vhodné pro aplikace v interiérech a krátkodobé exteriérové aplikace.


... A JE VYBRÁNO !


SÍDLO FIRMY

Nemocniční 1063/28

407 46 Krásná Lípa

Tel.: 606 564 758

PROVOZOVNA

Rybniště č.p. 33

407 51 Rybniště

Tel.: 606 564 758

ODP. VEDOUCÍ

Tomáš Jakl

IČ: 47272619

DIČ: CZ 6210310502