NABÍZÍME VÁM


PŘEHLEDNOU GRAFIKU / VÝHODNÉ CENY


ŘEZANÁ REKLAMA


TIŠTĚNÁ REKLAMA


MALONÁKLADOVÝ DIGITÁLNÍ TISKAUTOPOLEPY


BANNEROVÉ PLACHTY


REKLAMNÍ POLEPY VÝLOH

POTISK TEXTILU


REKLAMNÍ PANELY


INFOPANELY


SMĚRNÍKY


DĚROVANÉ OKENNÍ FÓLIE


BUTONY / PLACKY


LUMINISCENČNÍ ŠTÍTKY


MAGNETKY


DOMOVNÍ ČÍSLA


TVORBA FIREMNÍCH LOG


GRAFICKÉ NÁVRHY

ZÁKAZNICKÉ SLEVY


ZÁKAZNICKÝ SERVIS


JAKOU ZVOLIT FÓLII

Pro konkrétní zakázku je třeba vybrat správnou fólii. Fólie se zdaleka neliší jen barvou a cenou :-). Proto by vám mohly při výběru pomoci níže popsané typy a vlastnosti fólií.

LITÉ FÓLIE

Lité fólie jsou sice dražší, ale rozdíl v ceně se vám vyplatí protože jsou stabilní a nedochází k jejich smršťování. Lité fólie jsou zpravidla tenší a měkčí, snáze se řežou a aplikují. Lité fólie jsou vhodné na nepravidelný podklad, například na povrch s nýty. Díky tomu jsou optimálním řešením pro skutečně extrémní aplikace v exteriéru. Lité fólie patří k oblíbeným, kvůli snadné manipulaci a špičkové kvalitě.


VÁLCOVANÉ FÓLIE

Tyto fólie představují rozumné řešení pro situace s méně náročnými podmínkami. Existují dva typy válcovaných fólií - polymerické a monomerické.


POLYMERICKÉ FÓLIE

Obsahují příměs polymerů, která omezuje smršťování fólií. Tyto fólie jsou pro aplikace v exteriéru vhodnější než fólie monomerické. Nejsou však vhodné pro aplikace na nepravidelné povrchy, kde naopak plní svůj účel lité fólie. U méně náročných zakázek pro exteriéry však polymerické fólie představují reálnou alternativu.

MONOMERICKÉ FÓLIE

Cenou nejpříznivější vinylová fólie je monomerická válcovaná fólie. Tyto fólie nejsou vůbec vhodné pro náročné aplikace v exteriérech. Monomerická fólie není stabilní, smrskne se a objeví se adhesivní vrstva pod fólií. Na tuto vrstvu se nalepí nečistoty, které budou zřetelně vidět jako lepkavý černý obrys kolem písmen a dalších prvků. Nakonec se vinylová fólie začne vlnit a odlupovat. Monomerické fólie jsou tedy vhodné pro aplikace v interiérech a krátkodobé exteriérové aplikace.


... A JE VYBRÁNO !


SÍDLO FIRMY

Nemocniční 1063/28

407 46 Krásná Lípa

Tel.: 606 564 758

PROVOZOVNA

Rybniště č.p. 33

407 51 Rybniště

Tel.: 606 564 758

ODP. VEDOUCÍ

Tomáš Jakl

IČ: 47272619

DIČ: CZ 6210310502